Uživatelské jméno: Heslo:

Město Kynšperk

od historie po současnost

Nabídka práce - společnost Mivika s.r.o.

Mivika s.r.o.

IČO: 05018226

DIČ: CZ05018226

Sokolovská 613/24

Kynšperk nad Ohří 357 51

Kontakt: info@mivika.cz

Tel: +420 722 068 888

Požadavky:

  1. Základní vzdělání

  2. Bez zaměstnání do 6 měsíců (důvod proč jste byl/byla bez zaměstnání v tomto období)

  3. Zručnost a dovednost při manuálních pracích
  4. Pracovní schopnost v hale při vyšší teplotě
  5. Zdravotně způsobilý/způsobilá pro potravinářský průmysl (žádné vážné kožní nemoci a nemoci dýchacích cest)

  6. Pracovní doba od 7h – 15h30 kromě soboty a neděle, svátky

  7. Věková kategorie od 18 let

  8. Práce je vhodná i pro zdravotně postižené

Platební podmínky

  1. 15 tisíc hrubého platu + prémie za vzornou docházku a práce přesčas (cca 19-20 tisíc hrubého platu)

  2. Po 3 měsících se hrubý plat navýší (po školení a seznámení s prací)

Náplň práce

  1. Výroba asijských sušených nudlí

  2. Převážně jednoduchá manuální práce (dozvíte se při zahájení)

Předpokládaný den zahájení 1.6.2018

Nabíráme 15 vybraných zaměstnanců pro tuto práci.

DATUM

Čtvrtek, 28.březen 2024

Svátek slaví Soňa

AKTUALITY

25.03.2024
19.03.2024
18.03.2024

Více aktualit

360° FOTO

Virtuálni prohlídka vybraných částí města.

Kynšperský čáp

ZTRÁTY A NÁLEZY

15.03.2024
04.03.2024
18.10.2023

Archiv zpráv

SPORTOVIŠTĚ

Veřejná městská sportoviště, víceúčelové hřiště