Uživatelské jméno: Heslo:

Město Kynšperk

od historie po současnost

VOLBIŠTĚ

Volbiště nabízí jedinečnou příležitost k získání orientace ve spletitém množství informací na politickém volebním poli.

  1. Váháte se svou volbou mezi dvěma či více politickými subjekty?
  2. Četli jste volební programy politických stran, které se ucházejí o Váš voličský hlas?
  3. Jste si opravdu jistí, že Vámi vybraná politická strana veřejně prezentuje svá stanoviska tak, jak je má definovaná ve svém volebním programu?
  4. Myslíte si, že stačí znát stanoviska jednotlivých politiků pouze na nejvíce diskutovaná témata?
  5. Nereagují někteří političtí představitelé podle aktuální společenské nálady a neodchylují se tak od volebního programu své strany?
  6. Pokud jste se zamysleli alespoň nad jednou z uvedených otázek, neváhejte a najděte své odpovědi na volbišti. Nenechávejte nic náhodě a pamatujte, že každý hlas se počítá!

 

Volbiště představuje moderní koncept virtuálního volebního klání bez upřednostňování jakékoli politické síly v České republice. Jedná se o unikátní platformu poskytující bezprecedentně rozsáhlý a detailní soubor informací, které se týkají široké škály společenských a politických témat.

Volbiště je inspirováno modelem volebních kalkulaček, posouvá však srovnání politických subjektů na vyšší úroveň. Prostřednictvím jednotlivých tematických kol ve volebním ringu se na volbišti utkávají názory, stanoviska a řešení politických stran působících na české politické scéně. Zároveň se volbiště stává místem, jež přináší ucelený přehled nezbytných, doplňujících a vysvětlujících informací, které voličům napomáhají k výslednému volebnímu rozhodnutí.

 

více zde

DATUM

Pátek, 24.září 2021

Svátek slaví Jaromír

 
AKTUALITY
 
24.09.2021
22.09.2021
21.09.2021
 
Více aktualit
 
360° FOTO

Virtuálni prohlídka vybraných částí města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY
 
21.09.2021
02.09.2021
03.08.2021
 
Archiv zpráv
 
SPORTOVIŠTĚ

Veřejná městská sportoviště, víceúčelové hřiště