Uživatelské jméno: Heslo:

Zájmová sdružení

oficiální stránky města

TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří

 

webové stránky:  http://tj.slavoj-kynsperk.cz

 

 

Předseda TJ Slavoj:  

Miloš Munka

tel.: 725 800 224 
 

 

 

 

 

 

Fungování naší Tělovýchovné jednoty navazuje na dlouholetou tradici sportu v našem městě. Daří se nám i přes aktuální problém s ubýváním aktivních sportovců sdružovat pěkný počet členů. Již delší dobu se jejich počet pohybuje okolo 300 sportovců.

Hlavním cílem fungování naší organizace je zvyšování počtu aktivně sportujících dětí. Tento cíl se nám daří plnit a každoročně nám noví členové v kategorii mládeže přibývají. Zejména u oddílů stolního tenisu a fotbalu je kvalitní práce trenérů motivací pro rodiče dětí, aby využili možnosti přihlásit své děti do naší organizace a tím jim zajistili pohybový a sportovní rozvoj.

Všechny naše oddíly hrají soutěže na různých regionálních úrovních od Okresních po Krajské přebory. Naši odchovanci jsou zastoupeni v klubech, které hrají vyšší soutěže. Máme nadstandardní spolupráci v oblasti rozvoje fotbalistů s FK Baník Sokolov, kam dlouhodobě posouváme talentované hráče.

Naše organizace sdružuje oddíly stolního tenisu, fotbalu, tenisu, volejbalu a také oddíl ZRTV, který slouží k aktivnímu pohybu starších členů hraním fotbalu.

Považujeme za správné, že v naší organizaci umožňujeme sportování členům všech věkových kategorií od dětí předškolního věku po členy důchodového věku.

Abychom mohli všem oddílům a jejich členům zabezpečit kvalitní sportovní zázemí, vlastníme několik sportovišť – sportovní halu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Navíc vlastníme ubytovnu, která je součástí areálu se sportovní halou a tím je možné nabídnout jiným oddílům možnost například soustředění v našem městě.

Ubytovna slouží také pro ubytování široké veřejnosti, které naše město popř. region navštíví při svých cestách za poznáním nebo za prací.

Samozřejmě každé zázemí potřebuje odpovídající finanční zabezpečení. Toto se nám daří díky výrazné podpoře města Kynšperk nad Ohří. Zároveň jsme úspěšní při zajišťování dotačních titulů z více zdrojů.

Přijďte si k nám také zasportovat, všichni jste vítáni…

 

 


Ubytování TJ Slavoj Kynšperk

Nabízíme ubytování vhodné pro menší a středně velké pracovní kolektivy (firmy) i na delší dobu. Ubytování je výhodné pro turistické organizace a jednotlivce.

  • Vybavení pokoje - povlečení, teplá voda, vytápění, wifi zdarma
  • Společné vybavení - sprchy, WC, společenská místnost s TV a kuchyňka s lednicí a plynovým sporákem
  • Kapacita 28 lůžek
  • Doprava - parkoviště, vjezd pro autobusy
  • Ostatní služby - prodej potravin v dosahu, možnost stravování v učňovské jídelně
  • Kulturní možnosti - kino, diskotéky, turistika, řeka Ohře 500 m, přehrada Jesenice 8 km
Správce sportovní halyp. Schmidová
tel: 724 208 606
 

 

 

Úřední hodinyÚterý: 16.00 - 17.00
        
tel.:352 683 367
724 208 606 - mimo pracovní dobu
E-mailubytovnaslavojkynsperk@seznam.cz
Cena os./noc200,- Kč vč. DPH (165,- bez DPH)

 

DATUM

Pondělí, 24.červen 2024

Svátek slaví Jan

 
AKTUALITY
 
21.06.2024
21.06.2024
18.06.2024
 
Více aktualit
 
360° FOTO

Virtuálni prohlídka vybraných částí města.

 

Kynšperský čáp

ZTRÁTY A NÁLEZY
 
15.03.2024
04.03.2024
18.10.2023
 
Archiv zpráv
 
SPORTOVIŠTĚ

Veřejná městská sportoviště, víceúčelové hřiště